BLOG

Přečtěte si, co je nového
 

NASFO44 v sobotu 22. 6. oficiálně skončilo! Výstava Na šňůrách II na dvorku VMO, která byla součástí festivalu Olomouc (o)žije zakončila letošní ročník Národní soutěže fotografie.

Do konce výstavy Národní soutěže fotografie a všech doprovodných výstav zbývá už jen pár dní! Ale nezoufejte, ještě jsme si pro vás, v rámci festivalu Olomouc (o)žije, připravili Výstavu na šňůrách II.

NASFO44

07.06.2024

O víkendu 17. a 18. května byla Olomouc pohlcena fotografií. Nejdříve jsme zahájili doprovodné výstavy, které máte možnost navštívit až do 22. 6. na mnoha místech v Olomouci. Poté se uskutečnila vernisáž oceněných fotografií, která je k vidění ve Vlastivědném muzeu až do 22. 6. V sobotu 18. května pak byli ti nejlepší fotografové oceněni při...

Ve čtvrtek 21. března se sešla porota a celý den vybírala ty nejlepší snímky přihlášené do #NASFO44. Porota měla opravdu co dělat, jelikož ve srovnání s minulými ročníky byl zájem o soutěž mimořádný. Zatímco minulého ročníku se zúčastnilo 159 fotografů s 849 snímků, letos se přihlásilo 196 fotografů s 1534 fotografiemi.

Ve čtvrtek 21. března se oficiálně sešla porota #NASFO44, která celý den pečlivě vybírala ty nejlepší snímky. Do letošního ročníku bylo přihlášeno neuvěřitelných 1 534 fotografií od 196 různých autorů. Za tento velký zájem děkujeme a rovnou vás i zveme na vernisáž výstavy oceněných fotografií, která se uskuteční 18. května ve Vlastivědném muzeu v...

NASFO 44 oficiálně uzavřelo své brány! My už plaveme v moři vašich přihlášených fotografií, které třídíme tak, aby byly připravené na hodnocení poroty. 21. března se pak porota sejde a rozpoutá se několikahodinová diskuze, ze které vzejdou ocenění letošního ročníku Národní soutěže fotografie.